O Nas

Firma LASER Łukasz Pietrzyk powstała w 2002 roku i od samego początku specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń biurowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami oraz posiadamy autoryzację takich marek jak NASHUATEC oraz KONICA MINOLTA.

Posiadamy certyfikaty i szkolimy się z zakresu serwisowania najnowszych urządzeń biurowych takich marek jak NASHUATEC, KONICA MINOLTA, RICOH, GESTETER, INFOTEC, REXROTARY, TOSHIBA, SHARP, PANASONIC, CANON, KYOCERA, DEVELOP. Nasi serwisanci posiadają również duże doświadczenie w naprawie i serwisie drukarek laserwoych i atramentowych.

Oprócz serwisu urządzeń posiadamy również dział sprzedaży. W ofercie handlowej posiadamy materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych oraz szeroki wybór urządzeń kopiujących (nowych i używanych), drukarek, niszczarek, bindownic, laminatorów oraz projektorów multimedialnych.

Firma LASER pomoże w doborze urządzeń biurowych opierając się o rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów. Dopasujemy wydajność i możliwości urządzeń do rzeczywistego zapotrzebowania miesięcznego.

Nasze usługi

  • Serwis urządzeń biurowych
  • Sprzedaż nowych i używanych urządzeń biurowych
  • Doradzwto w wyborze urządzeń biurowych

Nasi Partnerzy