Dzierżawa Urządzeń

Kompleksowość to dla nas podstawa. Dlatego oferowana przez nas dzierżawa urządzeń biurowych jest alternatywą dla zakupu urządzeń na własność lub leasingu. Usługa wynajmu nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup urządzeń biurowych co korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej firmy i pozwala kontrolować koszty.
Firma LASER pomoże w doborze urządzeń biurowych opierając się o rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów. Dopasujemy wydajność i możliwości urządzeń do rzeczywistego zapotrzebowania miesięcznego.

Już od 49 zł netto !

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą jaka jest dzierżawa urządzeń biurowych prosimy o kontakt drogą mail’ową lub telefoniczną.

Korzyści wynikające z wynajmu:

Korzyści ze skorzystania z usług naszej firmy jest wiele. Dzierżawa kserokopiarek poleasingowych czy używanych daje klientowi szerokie możliwości. Jak wiadomo, kupno wiąże się ze znacznymi kosztami, szczególnie jeśli zależy nam na dobrej jakości sprzęcie.

Korzystając z usługi wynajmu sprzętu u nas możesz zyskać dla swojej firmy najlepszy sprzęt, który będzie działał bezproblemowo przez długi czas! Mimo że proponowane urządzenia są używane lub poleasingowe, zadbaliśmy o jego kompleksową naprawę oraz konserwację.

W ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone i niezawodne urządzenia znanego i cenionego producenta, jakim jest Ricoh. Dzięki ich wielofunkcyjności, wybierając usługę dzierżawy kserokopiarki poleasingowej czy używanej otrzymujesz sprzęt, który posiada szereg funkcji – drukowanie, kopiowanie, skanowanie, a w niektórych modelach również faksowanie. Na życzenie klienta dodamy także sortery i finiszery (do dziurkowania i broszurowania).

Niewątpliwym atutem propozycji dzierżawy jest także pełne wsparcie techniczne z naszej strony! W razie potrzeby możemy zamontować odpowiedni sprzęt, ukazać jego możliwości, serwisować je. Gwarantujemy także stałą kontrolę poziomu eksploatacji.

Mamy świadomość, że z wynajmu sprzętu korzystają najróżniejsze typy firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, wspólnie ustalając warunki dzierżawy.

Decydując się na wynajem kserokopiarki czy drukarki z naszej firmy mogą mieć Państwo pewność zachowania ciągłości pracy oraz wysokiego komfortu użytkowania, ponieważ to my zadbamy o bieżący stan urządzeń.

Zapytaj o ofertę >>>