O Nas

Firma LASER Łukasz Pietrzyk powstała w 2002 roku i od samego początku specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń biurowych. Posiadamy autoryzację takich marek jak:  NASHUATEC/RICOH, DEVELOP/KONICA MINOLTA  a także Canon.

Współpracujemy z najlepszymi producentami. Szkolimy się, co potwierdzone jest dużą ilością certyfikatów z zakresu serwisowania najnowszych urządzeń biurowych marki: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, RICOH, GESTETER, INFOTEC, REXROTARY, TOSHIBA, SHARP, PANASONIC, CANON, KYOCERA, DEVELOP, HSM.

Nasi serwisanci posiadają także duże doświadczenie w naprawie i serwisie drukarek laserowych i atramentowych a także niszczarek i innych urządzeń niezbędnych w biurze.

Oprócz serwisu zajmujemy się również sprzedażą. W ofercie handlowej posiadamy szeroki wybór urządzeń kopiujących (nowych i używanych) wraz z  materiałami eksploatacyjnymi w oryginale i zamienniku. Ponadto w naszym portfolio znaleźć można oferty na sprzedaż drukarek, niszczarek, bindownic, laminatorów itp. oraz monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnych.

Firma LASER pomoże w doborze urządzeń biurowych opierając się o rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów. Dopasujemy wydajność i możliwości urządzeń do rzeczywistego zapotrzebowania miesięcznego.

Nasze usługi

  • Serwis urządzeń biurowych
  • Sprzedaż nowych i używanych urządzeń biurowych
  • Doradztwo w wyborze urządzeń biurowych
  • Usługi ksero wielkoformatowe

Nasi Partnerzy